به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری خوز" /> به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری خوز" /> پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - اقدامات ایذه در هفته منابع طبیعی و درختکاری درخشان تر از قبل
بازدید : 131 25 اسفند 1400 ساعت 11:50 شماره :95211

اقدامات ایذه در هفته منابع طبیعی و درختکاری درخشان تر از قبل

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری خوزستان، مرتضی نوروزی دهناشی رئیس منابع شهرستان ایذه گفت:در روز اول منابع طبیعی تعداد 50اصله نهال با همکاری مردم ومسئولین در بوستان تاکوتر کاشته و 50 اصل نهال نیز بین اهالی توزیع گردید.

او افزود :دردومین روز هفته تعدادی نهال با حضور پرسنل اداره، فرماندار و امام جمعه شهرستان ایذه و همچنین تعدادی از دانش‌آموزان در منطقه بلوطک شیخان این شهرستان غرس گردید.

نوروزی ادامه داد:امید است با الگو برداری از این حرکت های طبیعت دوستانه آینده سرسبزتری را برای این سرزمین رقم بزنیم تا شاهد ایرانی سرسبز وقوی باشیم.

رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان ایذه عنوان کرد:در سومین روز از هفته نهالکاری در مدرسه شهید محمد احمدی صورت گرفت .

نوروزی دهناشی همچنان افزود:در روزهای بعد هفته و مصادف با روز منابع طبیعی وقانون سرهنگ شهبازی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان، ضمن حضور در اداره منابع طبیعی ایذه و دیدار با پرسنل، از زحمات آنها تقدیر و به پاس زحماتشان لوح یاد بودی اهدا کردند. 

نوروزی در پایان افزود:میز خدمت در نماز جمعه شهرستان برگزار گردید و پس از آن مراسم توزیع نهال بین مردم را دستور کار خود داشتیم.

                                                                                                     

 

 

 

 

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :